İzmir Philips Servisi Philips kaliteli ürünleri ile dünyaya kendini ispatlamış ortaya mükemmel sonuçlar çıkarmıştır. Bu ürünlerinin en büyüleyicilerinden televizyonları ise her geçen teknolojiyi adeta peşinden koşturarak yenilikleri ile müşterilerin beğenisi ve takdirini kazanmıştır. Güzel saatler ve eğlence yönünden adeta birer mıktanısa dönüşen bu ürünler,  zamanla bakım ve onarım konusunda tazeliğini ve ilk gün ki performasını korumak için bizlere, çok nadir de olsa gezmeye gelmek ister. İzmir philips servisimiz günün her anında sizlere destek için burada bulunmakta ve değerlere değer katan kalite anlayışı ile hizmet vermektedir.

izmir philips servisi

https://izmir-philips.com/ izmir philips servisi

Philips Teknik Servis Hizmetinin Ötesinde Müşterilerimiz İle Bire Bir Cihazlar İle İlgili Sorunların Görüşülmesiyle Beklen Hizmet Anlayışında Fark Yaratıyoruz.

Farkımızı Bizimle İletişime Geçtiğiniz Andan İtibaren Göreceğinizi Garanti Ediyoruz.
Avrupa Tv Tamir Servisi, LCD PLAZMA LED Televizyon tamir dalında İstanbulda ilk interaktif hizmeti gerçekleştiren teknik servis olma özeliğini taşımaktadır, Televizyon tamirini tv kullanıcısı ile birlikte birebir konuşarak cihazdaki tüm sorunlar tespit edilip onarımları yapılır.

NEDEN BİZ
Çünkü Avrupa Eletronik Servis Hizmetleri İstabul,da İlk Yerinde Servis Hizmeti Vermeye Başlayan Firmalardan Birtanesidir, LCD PLAZMA Yedek Parça Stok Konusunda İlk Satış Yapan Firmalardan Birtanesidir, LCD Ve LED Televizyon Tamirlerini En Kısa Sürede Onarmayı Garanti Eden Bir Tv Teknik Servistir, ve dahası.
Servisimiz İstanbul Avrupa yakasında bulunan tüm ilçelere hizmet verebilecek kapasitede olup, yerinde servis ekiplerimizin tümü teknik ustalardan oluşmaktadır.,

Arıza: Plazma, LCD, LED TV açılmıyor.
Çözüm: Elektrik prizini kontrol edin. Kumandanın pillerini değiştirin. LCD TV hala açılmıyorsa SERVİSİNİZLE iletişime geçebilirsiniz.
Arıza: Plazma, LCD, LED TV ekranının bazı bölgelerinde renklenme var.
Çözüm: Elektrik fişini çekin, 1 saat sonra tekrar takın. Eğer sorun hala düzelmediyse SERVİSİNİZLE iletişime geçebilirsiniz.

Arıza: Plazma, LCD, LED TV’ den yayın alamıyorum.
Çözüm: Anten girişlerini ve scart bağlantılarını kontrol edin. Eğer hala yayın yoksa SERVİSİNİZLE iletişime geçebilirsiniz.

Arıza: Plazma, LCD, LED TV ’de görüntü var, ses yok.
Çözüm: Kumandadan TV ses ayarlarını ve TV bağlantılarını kontrol edin. Eğer hala ses gelmiyorsa SERVİSİNİZLE iletişime geçebilirsiniz.

Arıza: Plazma, LCD, LED TV ’de ses var, görüntü yok.
Çözüm: TV bağlantılarını kontrol edin. Görüntü gelmediyse SERVİSİNİZLE iletişime geçebilirsiniz.

Arıza: Plazma, LCD, LED TV ekranı kırık / çatlak / çizik.
Çözüm: LCD, LED, TV ekranı kırık / çatlak / çizik tamiri mümkün değildir.

 

 

Categories:

Tags:

No responses yet

Bir cevap yazın

Call Now Button